Imprezy szkolne

dj na studniówkę z Wrocławia

Dla każdego ucznia imprezy szkolne to wielkie wydarzenia. Pierwsza dyskoteka, komers (bal gimnazjalny) czy wreszcie bal maturalny (w Polsce nazywany popularnie studniówką) pozostają w pamięci nawet na zawsze. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też do naszej oferty wprowadziliśmy usługę w postaci obsługi imprez szkolnych przez DJ-a.

Szeroki wachlarz imprez

Oprócz wyżej wymienionych uroczystości nasi DJ-e z Wrocławia poprowadzą takie imprezy szkolne jak:

– bale absolutoryjne,
– półmetki,
– zakończenia roku,
– rozpoczęcia roku,
– otrzęsiny,
– inne bale.

W przypadku takich wydarzeń jak komers i studniówka, jesteśmy nie tylko Dj-ami, ale także wodzirejami. Każdy bal rozpoczniemy przywitaniem, uroczystym przemówieniem i polonezem. Proponujemy także szeroki program artystyczny, konkursy i zabawy (np. popularne karaoke). Z nami nie można się nudzić!

Program każdej imprezy szkolnej ustalamy indywidualnie, jednak w ramach naszej współpracy zapewniamy zawsze:

– potężne nagłośnienie i sprzęt najwyższej jakości – nie ma mowy o problemach technicznych,
– rampę z oświetleniem dostosowanym do muzyki lub ważnego momentu w trakcie uroczystości,
– multum urozmaiceń: kolorowe graficzne lasery, efekty z użyciem oświetlenia LED, projektory multimedialne (wizualizacje, prezentacje, karaoke), efekty dyskotekowe, wyrzutnie konfetti, bańki mydlane, wytwornice dymu dużej mocy itd.

Repertuar dobierany indywidualnie

Repertuar muzyczny dobierany jest z naszymi klientami, jednak, w trosce o dobrą zabawę wszystkich uczestników (uczniów, dyrekcji i grona pedagogicznego), proponujemy różnorodność w postaci kawałków z poprzednich lat w połączeniu z teraźniejszą muzyką. Znaczenie ma także tempo piosenek: ważne, aby znalazły się takie do szalonej zabawy, spokojnych, wolnych tańców i pośpiewania przy stole.

Jeśli zatem potrzebny jest DJ na imprezę szkolną: studniówkę (bal maturalny), komers czy jakąkolwiek inną bez względu na wiek – serdecznie zapraszamy do współpracy! Nasi DJ-e działają nie tylko na terenie Wrocławia, ale także całego województwa dolnośląskiego. Gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane przeżycia!


Masz pytanie? Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości


Adres:
Kazimierza Jagiellończyka 2
50-240 Wrocław, Dolnośląskie
Telefon:
+48 602 630 935
E-mail:
kontakt@dj-wesele.pl