Wesela

dj/didżej na wesele we wrocławiu

Ślub i towarzyszące mu przyjęcie weselne to chyba najważniejsze wydarzenia w życiu każdego człowieka. Nowożeńcy chcą, aby wszystko było zorganizowane perfekcyjnie: menu, oświetlenie, goście, limuzyna… jest jeszcze jedna, nie mniej istotna kwestia: muzyka.

Szukacie profesjonalnego DJ-a na wesele? Właśnie go znaleźliście!

Jeśli szukacie DJ-a weselnego we Wrocławiu (i w całym województwie dolnośląskim) – świetnie trafiliście. Nasz zespół tworzą profesjonalni didżeje weselni właśnie z tego miasta, którzy mają za sobą lata doświadczenia. Muzyka to nasz sposób na życie oraz pasja jednocześnie – dlatego jesteśmy tak dobrzy i szczerzy w tym, co robimy.

Pragniemy umilić Wam ten niezwykły dzień najlepiej jak się da. W związku z tym proponujemy wynajęcie DJ-a na wesele we Wrocławiu, który:

  • przygotuje się na przyjęcie pod kątem merytorycznym – pozna Młodą Parę, spełni jej wymagania i sprawi, że to wesele będzie zagrane pod kątem jej upodobań (oraz oczywiście przybyłych gości)…
  • … W tym celu pomoże i doradzi w wyborze muzyki, która będzie różnorodna gatunkowo i dopasowana do osób w każdym wieku,
  • dysponuje sprzętem najwyższej jakości – nie wyobrażamy sobie, byśmy mogli grać dla Was na tzw. „półśrodkach”,
  • zajmie się doborem i ustawieniem odpowiedniego oświetlenia komponującego się z muzyką oraz resztą uroczystości,
  • na specjalne życzenie przygotuje inne efekty wizualne, np. dym lub bańki na parkiecie – aby jeszcze bardziej nadać wydarzeniu niezwykłości,
  • będzie nie tylko DJ-em, ale również konferansjerem (wodzirejem) na weselu – m.in. zadba o różnego rodzaju gry weselne i oczepiny, a także zachęci gości do wspólnej zabawy, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Wybór właściwego didżeja na wesele we Wrocławiu i w okolicach nie jest rzeczą łatwą. Podstawą jest wzajemnie zaufanie i zrozumienie potrzeb Pary Młodej. Dlatego też zawsze umawiamy się na spotkanie, podczas którego ustalamy wszystkie szczegóły. Chcemy nawiązać szczerą, miłą, swobodną relację, bo tylko wtedy można liczyć na udaną współpracę.

Zaufaj nam sprawdzonym profesjonalistom z Wrocławia!

W swojej pracy kierujemy się profesjonalizmem, ale przede wszystkim jesteśmy osobami komunikatywnymi, z poczuciem humoru, prawdziwymi duszami towarzystwa. Z tego względu praca wodzireja i DJ-a  przychodzi nam naturalnie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług didżeja na weselu – we Wrocławiu, jak i w całym Dolnośląskiem.

Napiszcie lub zadzwońcie do nas – porozmawiajmy o Waszym weselu!


Masz pytanie? Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości


Adres:
Kazimierza Jagiellończyka 2
50-240 Wrocław, Dolnośląskie
Telefon:
+48 602 630 935
E-mail:
kontakt@dj-wesele.pl